?

Log in

Тобое

Моё Молодечно...

В суботу в нас був десятий фестиваль білоруської пісні та поезії «Маладзечна 2009». Саме так, тільки в суботу й тільки один день. Особливо порадували білоруські новини, де журналістка сказала «цього року фестиваль вперше проходить один день», ніби це величезне досягнення. Минулого разу (в 2007-му році) фестиваль скоротили до двох днів. А колись був чотири...

Що дивно, рекламна компанія, таке враження, була обмежена хлібними етикетками, що я колись сканував. Я хотів тут поставити емблему фестивалю, і... знайшов в інтернеті свої ж хлібні етикетки. Ось так. Так що поставив колишній герб міста, хоч і геральдично неправільний, але мені він більше подобається, ніж сучасна Богородиця. Хоч папороть зникла з герба, але вона залишилась на емблемі фестивалю, і сцена була нею оздоблена.

Фестиваль був, до речі, достатньо нормальний. Був не один М. Фінберг зі своїм оркестром, але й інші «зірки» білоруської естради: Ірина Дорофеєва, Гюнеш, Іскуі Абалян і інші. В Іскуі Абалян була дуже оригінальна підтанцьовка, це треба було бачити.

А ще там була одна пісня російською. Співали якісь діти, і там, напевне, була чиясь дочка чи син.

А міліціонери з металошукачами справді дуже заважали. Раніше такого не було.

P.S. А дощ був.
P.P.S. Менавіта Маладзечна — горад сонца! Клінаў з Мінскам быў ужо пазней!

Comments

Толькі ён Клінаў:)
Ой. Дзякуй. Вось такая ў мяне памяць на iмёны. :)